حمل هوایی چیست ؟

حمل هوایی  به گونه ای از حمل و ارسال کالا که توسط هواپیما انجام می گردد اطلاق می شود . در این روش ، محموله  به صورت بارهای  کوچک و یا بسیار بزرگ قابل حمل می باشد . صادرات و واردات از طریق حمل هوایی  برنامه‌ریزی‌های زیادی را می‌طلبد. در این مسیر شما حتماً به مشاوره و دریافت خدمات از  یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی احتیاج پیدا خواهید کرد.حمل کارگو از طریق روش هوایی یکی از بهترین نوع حما برای اینگونه محمولات می باشد .

شرکت کشتیرانی ترنگ  دریا مشاوری مطمئن در زمینه همل بار هوایی به ایران و بالعکس  می باشد .

 

 

مزیت استفاده از حمل هوایی

مهم‌ترین دلیل استفاده از روش حمل هوایی در جابجایی بار، سرعت آن است. زمان‌بندی ارسال کالا در این نوع حمل بسیار آسان‌تر از سایر روش‌هاست. برای مثال  در مورد حمل دریایی، رسیدن کالا به مقصد، با توجه به مقصد  مورد نظر، می‌تواند بین چندین هفته به طول بیانجامد. ولی بار هوایی در کوتاهترین زمان حتی یک روز به مقصد می رسد.شرکت ترنگ دریا در بخش حمل هوایی با بهره گیری از دانش همکاران با تجربه و کار آزموده درحمل تخصصی هوایی انواع کالا، این توانایی را دارد تا بهترین خدمات حمل هوایی را در اقصی نقاط جهان  دنیا و در کوتاه ترین زمان و مقرون به صرفه ترین قیمت ممکن  ارائه دهد.

شما در سریعترین زمان می توانید کرایه حمل هوایی به ایران و کرایه حمل هوایی از ایران و کرایه حمل کارگو به ایران  سایر نقاط جهان را از ما دریافت نمایید .

 

موارد استفاده از حمل هوایی

  • حمل کالاهای سنگین
  • مایعات 
  • کالاهای با ارزش بالا 
  • کالاهایی با محدودیت زمانی (واکسن -سرم ،اعما و احشاء،...) 
  • کالاهای خطرناک طبق قوانین RID ,ADR (مواد شیمیایی،الکل،سموم،...)
  • حمل باتری 
  • .....

خدمات هوایی شرکت ترنگ دریا 

شرکت ترنگ دریا با بهره گیری از کادر فوق حرفه ای عملیاتی  انواع کالاها  را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت هوایی حمل می‌کند.همچنین سرویس تحویل از درب به درب از سرویسهای قابل رقابت شرکت ترنگ دریا در حمل هوایی می باشد .

 

 

ترخیص بار  هوایی 

شرکت ترنگ دریا با دارا بودن نیرو های مستقر در مبادی فرودگاهی و تسلط کامل به  شرایط و مقررات گمرکی و اسناد حمل هوایی آماده ارائه خدمات ترخیص و حمل کالا تا انبار مشتریان و صاحبان محترم کالا می باشد .