فورواردر کیست ؟

فوروادر در واقع متصدی حملی است که  طبق کنوانسیونهای بین المللی واسطه ای  بین کریر و صاحب  کالا می باشد  و کالا   را در مبدا از تولید کننده تحویل گرفته و در مقصد به مشتری تحویل خواهد داد.

 

تفاوت سرویس  کریر و فورواردر حمل دریایی در چیست؟

تفاوتهای بسیار بیشماری در باب کریر و فوروادر برشمرده شده است اما از بارزترین آنها می توان به تفاوت مسئولیتهای این دو نام برد .در حمل دریایی فورواردر واسطه ایست بین کریر و صاحب کالا که در قبال دریافت کارمزد موجبات حمل بار توسط کریر  را فراهم می نماید ولی  مسئولیتی نسبت به حمل بار ندارد.در صورتیکه کریر مسئول قانونی حمل باردریایی  می باشد .ضمنا کریر مالک کشتی ، کانتینر یا هردوی آنها می باشد در حالیکه فوروادر فاقد این تجهیزات می باشد و از امکانات کریر جهت حمل دریایی استفاده می نماید. 

 

مزایای استفاده از سرویس فوراردری در حمل دریایی

شرکتهای فورواردر به طور معمول طبق درخواست صاحبان کالا خدماتی مازاد بر خدمات کریر به صاحبان کالا ارائه می دهند. شرکت کشتیرانی ترنگ دریا  در حمل دریایی  فورواردری مدارک مورد نیاز جهت حمل کالا را فراهم نموده و همچنین خدماتی مانند تحویل از درب به درب یا همان DDP که تحویل از درب کارخانه در مبدا تا محل مورد نظر خریدار در مقصد می باشد .

نرخ رقابتی و خدمات  قابل اطمینان  از ویژگی های شرکت کشتیرانی ترنگ دریا در حمل دریایی  فورواردری  است که می تواند به عنوان یک انتخاب مناسب برای مشتریان عزیز این شرکت به حساب آید .

 

 

مزیت استفاده از سرویس فورواردی شرکت ترنگ دریا در حمل دریایی:

 

شرکت کشتیرانی ترنگ دریا علاوه بر فعالیت لاینری به عنوان یه شرکت فورواردری بین المللی فعالیت نموده و قادرست رقابتی ترین حمل دریایی   (صادرات و واردات) را  در داخل و خارج از کشور انجام دهد. پاسخگویی سریع،  صدور به موقع  فاکتور،انجام دقیق مراحل عملیاتی  و غیره از جمله اموری است که تیم فورواردری و حمل دریایی ترنگ  برای حمل و نقل کالا  انجام می دهد. نرخ رقابتی و خدمات  قابل اطمینان  از ویژگی های شرکت کشتیرانی ترنگ دریا در بخش فورواردری  است که می تواند به عنوان یک انتخاب مناسب برای مشتریان عزیز این شرکت به حساب آید . کشتیرانی ترنگ دریا برای مشتریان بهترین راهکارها جهت حمل و نقل فورواردری بار  با مناسبترین هزینه سریعترین روش  را ارائه میکند.