نگاهی به هرآنچه که نیاز است برای ارسال بار از ایران به نینگبو بدانیم 

این مطلب به بررسی ،انواع روش های حمل و شرایط موثر بر چگونگی فرایند حمل بار از ایران به نینگبو می پردازد ودر یک راهنمای جامع و کاربردی به بررسی تمامی ابعاد تاثیر گذاردر حمل بار می پردازد، لذا اگر قصد ارسال بار از ایران به نینگبو را دارید برای یک تصمیم درست و انتخاب بهترین روش حمل بار ازبنادر ایران به نینگبو با مناسبترین کرایه حمل و نازلترین هزینه ارسال بار از ایران به نینگبو با ما در شرکت کشتیرانی ترنگ دریا بعنوان مطمئنترین شریک تجاری خود جهت ارسال بارازایران به نینگبو همراه باشید

021-42034000


ارسال بار از ایران به نینگبو

ارسال بار از ایران به نینگبو

بندر نینگبو :

نینگبو یکی از بنادر پر تردد کشور چین است. این شهر ۹.۸۱۶ کیلومتر مربع مساحت داشته و ۱۵۰ متر از سطح دریا بالاتر است. همچنین در حدود ۷.۶۱۹.۰۰۰ جمعیت دارد. نینگبو همواره جزو بنادر تجاری و مهم کشور چین بوده و هست. آب ‌وهوای مناسب و ۴ فصل بودن این شهرو پتانسیل حمل بار از این بندر آن را به یکی از مقاصد جذاب گردشگران و تجار که به کشور چین سفر می‌کنند تبدیل کرده است.
از این رو برای دانستن تمام آنچه که برای ارسال باراز ایران به ایران به نینگبو نیاز دارید و (استعلام کرایه حمل از ایران به نینگبو ) با ما درشرکت کشتیرانی ترنگ دریا همراه باشید .
چنانچه قصد ارسال باراز ایران به نینگبو (بارهای تجاری و غیر تجاری ، شخصی ، اثاثیه منزل و ... را دارید .
کارشناسان مجرب در شرکت بین المللی ترنگ دریا د اسرع وقت با ارائه مشاوره رایگان در جهت معرفی بهترین گزینه جهت ارسال باربه سراردنیا و یا از سراسردنیا جوابگوی نیازهای شما خواهند بود
ارتباط با ما :021-42034000

ارسال بار از ایران به نینگبو از چه طریقی انجام می شود؟

ارسال بار از ایران به نینگبو از دو راه هوایی و دریایی انجام می شود:

1-ارسال بار دریایی از ایران به نینگبو

(حمل دریایی باراز ایران به نینگبو)

حمل دریایی بار از ایران به چین و حمل دریایی بار از ایران به نینگبو یکی از متداولترین روشهای صادرات به چین محسوب میشود که از طرق زیر امکانپذیر است :

 •  

  فول کانتنیر به نینگبو(بیست فوت و چهل فوت )

   

  • کانتینر بیست فوت از ایران به نینگبو 

  با توجه به طول و ارتفاع و توانایی تحمل فشار کف کانتنیر و برحسب نوع کالا با وزن و ابعاد و حجم کمتر تا وزن 25 تن قابلیت بارگیری در کانتینر 20 فوت وجود دارد ( کالاهایی نظیر قیر (بشکه ، درام ) سنگ های برش خورده ( پالت ، اسلب و برش نخورده (سنگ کوپ) گرانول ،گچ و سیمان ( کیسه و جامبو بگ ) و انواع مواد مایع و روغن های بارگیری شده در فلکسی تانک...از جمله کالاهایی هستند که حمل آنها تنها بایستی در کانتنیر 20 فوت انجام پذیرد که بدین ترتیب برای ارسال بار دریایی از ایران به نینگبو مورد توجه قرار میگیرد.

  • کانتینر چهل فوت های کیوب

  ارتفاعی بلندتراز کانتینر بیست فوت دارد و برای بارگیری و جابه جایی کالاهایی با ابعاد بزرگتر و ارتفاع بلندتر و تعداد بسته های بیشتری قابلیت استفاده دارند .) قیر خشک در جامبو بگ ،کالاهای سوپر مارکتی ، اثاثیه منزل و... که بدین ترتیب برای ارسال بار دریایی از ایران به نینگبو مورد توجه قرار میگیرد.

 •  

  حمل خرده بار

  در این نوع حمل یک کانتنیر برای بار چندین صاحب کالا اختصاص داده می شود . ارسال بار دریایی از ایران به نینگبو بصورت خرده بار توسط شرکت کشتیرانی ترنگ دریا انجام میشود.

 •  

  حمل بار فله ( بالک )

  برای ارسال بار بصورت فله ای نیاز به کانتنیر نیست این بار برروی عرشه و یا انبارهای تعبیه شده بر کشتی بارگیری می شوند . ارسال بار دریایی از ایران به نینگبو بصورت فله ( خشک و مایع ) توسط شرکت کشتیرانی ترنگ دریا انجام میشود .

با توجه به وزن و نوع کالا ، نوع حمل طبق نظر صاحبان کالا قابل انتخاب است و از بنادر جنوبی ایران حمل بار از بندر عباس به نینگبو ،حمل بار از بوشهر به نینگبو ،حمل بار از خرمشهر به نینگبو ،حمل بار از بندرامام خمینی به نینگبو و حمل بار از عسلویه به نینگبو جهت صادرات صورت میپذیرد. کشتیرانی ترنگ دریا بواسطه تجربه تخصصی خود در زمینه حمل دریایی بار از ایران به نینگبو ، داشتن کانتینرهای تحت مالکیت خود ، کشتی و همکاری گسترده خود با خطوط معتبرجهانی و داشتن دفاتر و نمایندگی های شخصی خود در کشورهای ایران وچین زمینه ای را فراهم آورده که بدون دغدغه صفر تا صد ارسال باردریایی خود از ایران به نینگبو را به ما بسپارید .


برای مشاوره رایگان و اطلاع یافتن از بهنرین و مقرون به صرفه ترین شیوه حمل و کاهش هزینه های خود با ما در تماس باشید

021-42034000

سرویس های حمل دریایی از ایران به چین توسط شرکت کشتیرانی ترنگ دریا چیست؟

سرویس های دریایی شرکت ترنگ دریا از ایران به چین و به خصوص سرویس های حمل دریایی از ایران به نینگبو به به شرح زیر می باشد :

سرویس ترانشیپ از ایران به نینگبو

( حمل از بندر واسط بدون تغییر کانتینر ) که بواسطه عدم تخلیه بارگیری مجدد در جهت حفظ سلامت کالاهای ارسالی و جلوگیری از هزینه های اضافی برای صاحبین کالا در جهت حمل کالاهایی که رهگیری آنها از مبدا صورت می گیرد و برای حمل بارهای تحریمی گزینه بسیارمناسبی است.

سرویس کراس استاف از ایران به نینگبو

(تعویض کانتینر در بندر واسط ) از جمله سرویس های صادراتی دریایی شرکت کشتیرانی ترنگ دریاست که با توجه به شرایط و عملیات مورد نیاز برای هر محموله در انتخاب گزینه حمل شما بسیار موثر واقع می گردند. با توجه به نیاز بسیاری از صاحبان کالا برای صادرات کالاهای خود به بنادر چین انجام کراس استاف یکی از مناسبترین روشها برای حمل بدون امکان پیگیری از مبدا و مقصد می باشد ،لذا امکان استعلام نرخ کراس استاف حمل صادراتی از ایران به نینگبو ، بدون دغدغه از طریق شرکت کشتیرانی ترنگ دریا وجود دارد

حمل بار فله از ایران به نینگبو

حمل بار فله خشک از ایران به نینگبو وحمل بار فله مایع از ایران به نینگبو در زمره مهترین فعالیتهای شرکت کشتیرانی ترنگ دریا محسوب می گردد
برای آگاهی از هزینه کرایه حمل بار فله به بنادر چین و بالعکس به راحتی می توانید از طریق تماس با کارشناسان شرکت کشتیرانی ترنگ دریا بهترین هزینه حمل بار فله خشک و بار فله مایع را دریافت نمایید.

حمل بار پروژه ای از ایران به نینگبو

کالاهای غیر استاندارد یا کالاهای پروژه ای به محمولاتی اطلاق می گردد که از لحاظ وزن ،یا اندازه یا شکل ظاهری غیر متعارف به حساب می آیند . بهترین راه اطلاع از هزینه حمل محمولات پروژه ای از نینگبو به ایران و استعلام نرخ حمل بارهای پروژه ای از ایران به نینگبو تماس با شرکت ترنگ دریا است. کارشناسان مجرب و کارآزموده ما بواسطه تجارب کاری بالا آماده بهترین مشاوره ها و راهنمایی ها جهت انجام پروژه های شما هستند .

حمل ایزوتانک و فلکسی از ایران به نینگبو

 محمولات ذیل به بهترین نحو وبه شیوه تخصصی از طریق کشتیرانی ترنگ دریا به وسیله حمل ایزوتانک از ایران به نینگبو و حمل فلکسی تانک از ایران به نینگبو انجام میگیرد و همچنین امکان استعلام کرایه حمل ایزوتانک از ایران به نینگبو و فلکسی تانک از ایران به نینگبو این نوع روش حمل وجود دارد.

 

 • حمل عصاره میوه ها
 • حمل خوراکیهای مایع مانند شیر
 • حمل روان کننده ها
 • مواد شیمیایی
 • شیرین کننده ها
 • پارافین
 • هیدروکسید
 • آلومنیوم
 • سوربیتول
 • گلیسیرین
 • انواع روغنهای مایع روغن های صنعتی روغن های سفید
 •  

 

برای استعلام قیمت حمل ایزوتانک به اروپا وبلعکس با شرکت کشتیرانی ترنگ دریا تماس باشید

 

حمل درب تا درب از ایران به نینگبو(door to door )

حمل درب تا درب یا حمل درب به درب حمل کالا مستقیماً از انبار یا کارخانه مبدا و تحویل آن در محل دریافت کننده می باشد.شرکت کشتیرانی ترنگ دریا مجری سرویس درب تا درب از ایران به نینگبو و بلعکس می باشد .
امکان استعلام نرخ حمل درب تا درب (door to door )از ایران به نینگبو از بنادر ایران به کلیه بنادر و شهرهای اروپا از طریق شرکت کشتیرانی ترنگ دریا فراهم می باشد.

مدارک و مراحل مورد نیاز جهت انجام شیپمنت دریایی – صادراتی برای ارسال بار از ایران به نینگبو 

 

 • اعلام مبدا و مقصد ، نوع کالا ، وزن ، بسته بندی
 • اعلام کانتنیر مورد نیاز 20 یا 40 یا کانتینر یخچالی
 • SDS-درصورت خطرناک بودن کالا ارسال فایل
 • اعلام کرایه حمل توسط کارشناس فروش
 • تایید کرایه حمل اعلامی و رزرو بوکینگ حمل
 • دادن تعهدات لازم به کشتیرانی و برداشت کانتنیر خالی از محوطه
 • بارگیری کانتینر توسط نماینده صاحب کالا و اخذ اسناد گمرکی لازم
 • تحویل کانتنیر پرو اسناد صادراتی به کشتیرانی
 • صدور بارنامه حمل توسط کشتیرانی و تایید آن توسط فرستنده کالا
 • رزرو کشتی جهت بارگیری کانتینر پرتوسط شرکت حمل
 • تخلیه کانتنیر پراز کشتی در مقصد و تحویل به مشتری پس از تسویه و آزاد سازی بارنامه

 


 

 

 

 

کرایه حمل ( فریت بار) به نینگبو

هزینه فریت بار به نینگبو یا همان کرایه حمل باراز ایران به نینگبو موضوعی بسیار مهم و تعیین کننده برای تمامی افرادیست که قصد ارسال بار به نینگبو را دارند که بسته به عواملی نظیر مسافت ، وزن بار ، ماهیت بار ، ارزش بار و سایر خدمات اضافی متغیر خواهد بود .
کیفیت سرویس حمل قابل ارائه از شرکت حمل و نقل نیز در کنار هزینه ها و کرایه حمل از برجستگی بسزایی برخوردار است . با توجه به این مطلب داشتن شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر و با تجربه و در عین حال منصف برای انتخاب بهترین روش حمل با بهترین کیفیت و کمترین هزینه جزء جداناپذیر ارسال باربه کشورهای اروپایی از جمله ارسال بار از ایران به به نینگبو می باشد

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
021-42034000

زمان حمل بار به نینگبو چقدر است؟

بارهای هوایی در بازه زمانی 3 الی 7 روزه از ایران به نینگبو ارسال می شود .
بارهای کانتینری دریایی و با کشتی در سریعترین زمان ممکن و بین 35 تا40 روز از ایران به نینگبو می رسند

شرکت کشتیرانی ترنگ دریا بهترین شرکت کشتیرانی ایرانی برای ارسال بار از ایران به نینگبو است
به دلیل برخورداری از مزایای ذیل ما مدعی هستیم که از بهترینها در صنعت حمل و نقل هستیم :
کارشناسان مجرب و متخصص
-تعهد و مسیئولیت پذیری در حمل بار از ایران به نینگبو
-مدیریت حاذق و کارآزموده
-دارای شبکه وسیع و بین المللی در تمامی کشورها ، بنادر کانتینری دنیا برای حمل بار
-دارای امکانات و انواع تجهیرات تخصصی حمل تحت مالکیت از جمله انواع کانتینر یخچالی کشتی های فله بر مایع و خشک ، کشتی های رو- رو
-دارای دفاتر و نمایندگان معتبر در سراسر ایران (تهران،بندرعباس ،بوشهر و خرمشهر،عسلویه و بندر امام خمینی )
- سرعت در پاسخگویی به استعلامات و نیازهای مشتریان
- مشاوره تخصصی در زمینه حمل و ترخیص کالا از سراسر دنیا
- وجود واحد سی آر ام در مجموعه جهت بررسی و ترفیع مشکلات احتمالی
- تعامل مستمر با مشتریان

برای مشاوره کاملا تخصصی و رایگان با شرکت حمل و نقل بین المللی ترنگ دریا درارتباط باشید
☎ 42034000 -021 ☎

2-حمل هوایی بار از ایران به چین (نرخ فریت بار از ایران به چین)

مهم‌ترین دلیل استفاده از روش حمل هوایی در جابجایی بار، سرعت آن است. زمان‌بندی ارسال کالا در این نوع حمل بسیار آسان‌تر از سایر روش‌هاست. برای استعلام نرخ کرایه حمل هوایی باراز ایران به چین و فریت بار از ایران به چین می توانید در اسرع وقت با کارشناسان خبره شرکت ترنگ دریا تماس حاصل نمایید و بهترین نرخ حمل هوایی بار از ایران به چین را دریافت نمایید.انواع بار هوایی به شرح ذیل است:

بار های مسافری : (فریت باراز ایران به نینگبو)
فریت بار به نینگبو شامل خرده بار هایی میباشد که مسافران قصد دارند همراه خود حمل کنند که شامل چمدان و کیف و اسباب و اثاثیه شخصی میشود که برای ارسال آن می توان از طریق حمل هوایی بار از ایران به چین اقدام کرد .
بار های تجاری :( کار گو )
تاجران و بازرگانانی که در حوضه صادرات و واردات فعالیت میکنند دغدغه این را دارند که هر بار مجازی که دارند، صحیح و سالم در مقصد تحویل بگیرندکه برای ارسال چنین بارهایی نیاز به طی کردن مراحل صادراتی و تهیه مدارک لازم است .

مدارک مورد نیاز جهت ارسال هوایی بار از ایران به نینگبو و یا فریت بار از ایران به نینگبو:
مدارک مورد نیاز برای ارسال بار هوایی بار از ایران به نینگبو را می توان به دو دسته مدارک شخصی و مدارک مربوط به بار تجاری تقسیم کرد:
-تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
-تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
-آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
-تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در نینگبو
-آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در نینگبو
- لیست کالاها یا همان پکینگ لیست وفاکتور بهمراه اچ اس کد کالا
-درصورت خطرناک بودن کالا وجود فایل اس دی اس الزامیست
چنانچه قصد ارسال هوایی بار تجاری به نینگبو را دارید، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید:
-صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
-ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال هوایی بار تجاری به نینگبو


برای درخواست چنین خدماتی مانند فریت بار از ایران به چین ، در هر شهر و کشوری که هستید کافیست
برای فریت بار از ایران به نینگبو ، فریت بارازایران به چین ،فریت بار از ایران به شهرهای چین با مشاوران ما در ترنگ دریا ارتباط حاصل نماییدتا بدون نیاز به حضور در محل از راهنمایی های جامع و کاربردی کارشناسان ما بهره مند گردید


برای ارسال بارهوایی از از ایران به چین و اطلاع از کلیه شرایط و هزینه ها با کارشناسان ترنگ دریا تماس بگیرید.
ارتباط با ما : 4234000-021

جهت استعلام نرخ کرایه حمل هوایی از ایران به چین و برای اطلاع یافتن از شرایط فریت بار می توانید با کارشناسان مجرب شرکت کشتیرانی ترنگ دریا در تماس باشید
ارتباط با ما : 42034000-021

محمولات صادراتی از ایران به نینگبو
در لیست ذیل نگاهی اجمالی می نماییم به کالاهایی که توسط بازرگانان بیشترین میزان صادرات از ایران به بنادر چین را دارا هستند:
کالاهای صادراتی از ایران به نینگبو
-صادرات روده ، شکمبه و معده حیوانات (غیر از ماهی)، بصورت کامل و تکه‌های آن
-صادرات زعفران
- صادرات خرما
–صادرات گیاهان دارویی
-صادرات پسته
-صادرات عسل
-صادرات آجیل ،میوه و خشکبار /– فرآورده های میوه و سبزیجات
– صادرات چای و قهوه
-صادرات برنج
– صادرات تولیدات با منشا حیوانی
–صادرات دارو
– صادرات فرش دستباف و سایر منسوجات
–صادرات صمغ و رزین ها
– صادرات آهن و فولاد /– ماشین آلات
–صادرات پلاستیک ، راکتورها و بویلرها
-صادرات سنگ
-صادرات صنایع دستی
-صادرات اوره
-صادرات مواد سوپرمارکتی
-صادرات محصولات پتروشیمی
-صادرات مواد نفتی و مشتقات


کارشناسان خبره و دلسوز ما در شرکت بین المللی ترنگ دریا درکوتاهترین زمان ممکن با مشاوره رایگان در جهت ارائه بهترین گزینه جهت ارسال باربه سراردنیا و یا از سراسردنیا جوابگوی نیازهای شما خواهند بود
ارتباط با ما : 42034000-021