حمل دریایی بار از اروپا وحمل دریایی بار به اروپا   

حمل دریایی به اروپا امروزه نه تنها در ایران، بلکه در اقصی نقاط جهان رایج است. مسیرهای دریایی برای ارسال بار به اروپا علاوه بر حفظ امنیت بار ، قیمت مقرون به صرفه ای حمل دریایی به اروپا نیز  از نکات بسیار تعیین کننده در استعلام حمل به اروپا و استعلام نرخ حمل از اروپا می باشد .به همین دلیل بسیاری از تجار، بازرگانان و افراد حقیقی و حقوقی ارسال باردریایی به اروپا را نسبت به سایر روشها  ترجیح می‌دهند.

شرکت کشتیرانی ترنگ دریا حمل دریایی از ایران به تمام بنادر اروپایی و بالعکس را در سریعترین زمان  میسر می سازد . 

برای ارسال بار به اروپا، می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 ارسال بار هوایی: این روش  به دلیل سریع بودن امکان اراِئه بهترین سرویس حمل هوایی از اروپا و بهترین نرخ کرایه حمل به  اروپا را برای شرکت کشتیرانی ترنگ دریا فراهم نموده است .

ارسال بار با کانتینر از طریق کشتی به اروپا :در  این روش ارسال بار به اروپا از طریق دریا انجام میشود همچنین امکان ارسال بار از اروپا به صورتی صادراتی از طریق شرکت کشتیرانی ترنگ دریا فراهم است . .در این روش ارزانترین نرخ کرایه حمل دریایی  به اروپا و بهترین سرویس حمل کانتینری  از اروپا از جمله حمل دریایی به هامبورگ ،روتردام انتورپ ،جنوا ،بارسلون ،والنسیا رم،باری،راونا،ونیز،ناپل،کنستانتا، گدینیا،گدانسک، لهاور،مارسی با کمترین هزینه و بهترین سرویس حمل دریایی  انجام می شود  .  

ارسال بار با کامیون از اروپا :این روش نسبت به حمل دریایی بار به اروپا روشی سریعتر می باشد و می تواند جایگزین مناسبتری نسبت به حمل کانتینری به اروپا باشد. برای  استعلام نرخ حمل وارداتی با کامیون و نرخ کرایه حمل صادراتی با کامیون با شرکت ترنگ دریا در تماس باشید.

 

 

   

حمل تخصصی بار از بنادر اروپایی

 واردات از بنادر اروپا و صادرات به بنادر اروپا به صورت تخصصی از مهمترین سرویسهای شرکت کشتیرانی ترنگ دریا محسوب می گردد :

 

بندر هامبورگ یکی از پرطرفدارترین بنادر کشور آلمان  جهت صادرات و واردات کالا بوده و هست برای حمل کانتینر چهل فوت از هامبورگ به بندر عباس ،حمل کانتینر بیست فوت از هامبورگ بندرعباس با کارشناسان شرکت ترنگ دریا تماس بگیرید (امکان استعلام کرایه حمل از بندرعباس به بندر هامبورگ و کرایه حمل از بندر هامبورگ به بندر عباس  موجود می باشد ) 

از آنجایی که حمل بار از بنادر آلمان به بنادر ابران و بالعکس همواره مورد توجه بوده شرکت ترنگ دریا حمل کالا از بندرعباس به فرانکفورت ،حمل کالا از فرانکفورت به بندرعباس  ،حمل کالا از کلن به بندرعباس و از بندرعباس به کلن را توسط کانتینرهای ملکی خود انجام میدهد .همچنین حمل کالا ازبندرعباس به مونیخ و از مونیخ به بندر عباس ،حمل کالا از برلین به بندرعباس و از بندرعباس به برلین یکی دیگر از خدمات حمل کالا از آلمان به ایران و بالعکس است 

 حمل بار کانتینری از بندر آمستردام هلند و به صورت صادراتی به آمستردام  همواره مورد توجه مشتریان گرامی بوده است یرای حمل کانتینر چهل فوت از آمستردام به بندر عباس ،حمل کانتینر بیست فوت از آمستردام به بندرعباس   با شرکت ترنگ دریا در تماس باشید (امکان استعلام کرایه حمل از بندر روتردام هلند و کرایه حمل به بندر روتردام موجود می باشد )  

بندر بارسلون اسپانیا از بنادر بسیار مهم جهت حمل کانتینری می باشد  لذا حمل کانتینر چهل فوت از بارسلون و به بندر عباس ،حمل کانتینر بیست فوت از بارسلون  به بندرعباس می تواند گزینه مناسبی برای حمل بار کتنتیری در این محدوده باشد (امکان استعلام کرایه حمل از ,والنسیا اسپانیا   و کرایه حمل به والنسیا  موجود می باشد )

حمل بار از  فرانسه از طریق حمل کانتینر چهل فوت از لهاور به بندر عباس و حمل کانتینر بیست فوت از لهاور به بندرعباس صورت می گیرد (امکان استعلام کرایه حمل از بندر مارسی و کرایه حمل صادراتی به بندر مارسی موجود می باشد )  

   بندر جنوا از بنادر  کشور ایتالیا  است و از مبادی و مقاصد مهم حمل کانتیری در اروپا محسوب می شود  حمل کانتینر چهل فوت از جنوا  به بندر عباس ،حمل کانتینر بیست فوت از جنوا به بندرعباس توسط شرکت کشتیرانی ترنگ دریا به بهترین نحو انجام می شود (امکان استعلام کرایه حمل از بندر ناپل، کرایه حمل از باری و کرایه حمل به بندر ناپل و بندر باری , کرایه حمل از  بندر راونا به بندر عباس و از بندر عباس به راونا موجود می باشد )حمل کالا از بندر لازپزیا به بندرعباس وحمل کالا از بندر عباس به بندر لازپزیا و حمل کالا از رم به بندرعباس و حمل بار از بندر عباس به بندر عباس به رم از سرویسهای حمل دریایی ترنگ دریا می باشد . 

    حمل کانتینر چهل فوت از گدنیا لهستان  به بندر عباس ،حمل کانتینر بیست فوت از گدینیا    به بندرعباس (امکان استعلام کرایه حمل از بندر گدانسک لهستان   و کرایه حمل به بندر گدانسک لهستان  موجود می باشد )

  حمل کالا از انگلیس به ایران و از ایران به انگلیس نیز جز یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین حمل ها محسوب میشود. حمل کالا از بندرعباس به لندن و حمل کالا از لندن به بندرعباس و همچنین حمل کالا از فلکسیتو به بندرعباس و از بندرعباس به فلکستو توسط کانتینرهای بیست فوت و چهل فوت از اعم بنادر تجاری بین ایران و انگلییس هستند 

 

حمل هوایی بار ازاروپا و حمل هوایی بار به اروپا 

مهم‌ترین دلیل استفاده از روش حمل هوایی در جابجایی بار، سرعت آن است. زمان‌بندی ارسال کالا در این نوع حمل بسیار آسان‌تر از سایر روش‌هاست. برای استلام نرخ کرایه حمل هوای از ایران به اروپاو استعلام هزینه حمل هوایی از اروپا به ایران می توانید در اسرع وقت با کارشناسان خبره شرکت ترنگ دریا تماس حاصل نمایید و بهترین فریت بار هوایی از اروپا و فریت بار هوایی از اروپا را دریافت نمایید.

 

 

 

حمل بار فله به  اروپا  و حمل بار فله از اروپا

 

حمل بار فله خشک از اروپا به ایران  وحمل بار حمل  بار فله مایع از اروپا به ایران  همچنین حمل بار فله خشک از ایران به اروپا وحمل بار حمل  بار فله مایع از ایران به اروپا در زمره مهترین فعالیتهای شرکت کشتیرانی ترنگ دریا محسوب می گردد .

برای آگاهی از هزینه کرایه حمل بار فله به بنادر اروپا و بالعکس به راحتی می توانید از طریق تماس با کارشناسان شرکت کشتیرانی ترنگ دریا بهترین هزینه حمل بار فله خشک و بار فله مایع را دریافت نمایید.  

 

 

حمل بار پروژهای از اروپا به ایران و حمل بار پروژه ای از ایران به اروپا 

 

 کالاهای غیر استاندارد یا کالاهای پروژه ای به محمولاتی اطلاق می گردد که از لحاظ وزن ،یا اندازه یا شکل ظاهری پیچیده می باشند. بهترین راه اطلاع از هزینه حمل محمولات پروژه ای از اروپا به ایران و استعلام نرخ حمل بارهای پروژه ای از ایران به اروپا تماس با شرکت ترنگ دریا است .

   

 

 

 

 

  

 

حمل کراس استاف از اروپا و حمل کراس استاف به اروپا

 

با توجه به نیاز بسیاری از صاحبان کالا برای صادرات  کالاهای خود به بنادر اروپا و همچنین واردات کالای مورد نیاز داخلی  از بنادر اروپا انجام کراس استاف  یکی از مناسبترین روشها برای حمل بدون امکان پیگیری از مبدا و مقصد می باشد ،لذا امکان استعلام نرخ کراس استاف حمل  وارداتی از اروپا  و استعلام نرخ کراس استاف حمل  صادراتی از ایران به اروپا ، بدون دغدغه از طریق شرکت کشتیرانی ترنگ دریا  وجود دارد.  

 

 

 

حمل ایزوتانک و فلکسی از بنادر اروپا و حمل ایزوتانک و فلکسی به بنادر اروپا

محمولات ذیل  به بهترین نحو وبه شیوه تخصصی  از طریق کشتیرانی ترنگ دریا به وسیله حمل  ایزوتانک از اروپا و فلکسی تانک  از اروپا انجام میگیرد و همچنین امکان استعلام کرایه حمل حمل  ایزوتانک از اروپا  و فلکسی تانک از اروپاو بالعکس وجود دارد:

 

-عصاره میوه ها خوراکیهای مایع مانند شیر روان کننده ها مواد شیمیایی شیرین کننده ها پارافین- هیدروکسید- آلومنیوم

سوربیتول

- گلیسیرین- انواع روغنهای مایع روغن های صنعتی روغن های سفید 

برای استعلام قیمت حمل ایزوتانک به اروپا و قیمت حمل ایزوتانک از اروپا با شرکت کشتیرانی ترنگ دریا تماس باشید.

 

 

 

حمل درب به درب از اروپا و حمل درب به درب تا اروپا

منظور از خدمات حمل درب تا درب، تحویل کالا مستقیماً از انبار یا کارخانه  مبدا به محل دریافت کننده  می باشد.شرکت کشتیرانی ترنگ دریا اراِئه دهنده سرویس درب به درب به  اروپا و سرویس درب به درب از اروپا می باشد .امکان استعلام سرویس درب به درب از بنادر اروپا به ایران و استعلام نرخ حمل در به درب از اروپا به بنادر ایران از طریق شرکت کشتیرانی ترنگ دریا فراهم می باشد.

 

 محصولات عمده جهت صادرات به اروپا 

 شرکت کشتیرانی ترنگ دریا به صورت ویژه حمل  دریایی از ایران و حمل زمینی از ایران  جهت ارسال سنگ،ارسال محصولات پتروشیمی به اروپا،ارسال محصولات سوپر مارکتی به اروپا ، ارسال لوازم منزل به اروپا،ارسال خشکبار به اروپا ،ارسال سیمان به اروپا ،ارسال گچ به اروپا را انجام می دهد .

 

عمده ترین محصولات وارداتی از اروپا به ایران 

حمل جاده ای از اروپا به ایران و حمل دریایی از ایران به اروپا شامل دستگاه و قطعات ،اسباب بازی ،ماشین آلات تخصصی ،الکترو موتور  هستند 

 

خرید کالا از اروپا 

شرکت کشتیرانی ترنگ دریا با بهره گیری از کارشناسان مجرب و آگاه به بازار اروپا خرید بار از اروپا و حمل بار از اروپا به بنادر خرمشهر ،بوشهر ،عسلویه و گناوه را انجام میدهد 

همچنین شرکت کشتیرانی ترنگ دریا امکان خرید کامیون از آلمان  و هلند و فرانسه و ارسال از اروپا به ایران را دارد. .