تمامی آنچه که نیازاست درباره ارسال بار از ایران به بلژیک بدانید 

 

بیایید بعنوان یک فرصت تجاری و درآمد زا به این کشورصنعتی نگاهی داشته باشیم

در این بخش طی یک راهنمای جامع و اصولی به بررسی تمامی موارد تاثیر گذار، انواع روش های حمل و شرایط موثر بر چگونگی یک فرایند حمل بار از ایران به بلژیک می پردازیم. پس چنانچه شما هم قصد ارسال بار از ایران به بلژیک را دارید برای تصمیم گیری و انتخاب بهترین روش حمل بار از ایران به بلژیک بهمراه بهترین کرایه حمل و کمترین هزینه ارسال بار از ایران به بلژیک با ما در شرکت کشتیرانی ترنگ دریا بعنوان شریک تجاری متخصص جهت ارسال بارازایران به بلژیک همراه باشید

021-42034000

 

 

صادرات به بلژیک / ارسال بار از ایران به بلژیک

کشور بلژیک :

کشور سلطنتی و مستقل بلژیک در غرب اروپا واقع شده است یکی از اعضای اتحادیه اروپا است که در شمال با هلند، در شرق با آلمان، در جنوب شرقی با لوکزامبورگ، در جنوب با فرانسه و از شمال غربی با دریای شمال مجاورت دارد و مهم‌ترین شهر و پایتخت آن شهر بروکسل است ، بلژیک در همسایگی کشور آلمان است و قطب اقتصادی مهمی در اروپا بشمار می آید و از دیدگاه حمل و نقل، دارای زیربنایی بسیار خوب متشکل از بنادر، کانال‌ها و راه‌آهن و بزرگراه است که امکان یکپارچه شدن صنعت این کشور با صنایع همسایگانش را فراهم می کند.از همین رو بواسطه دروازه های باز اقتصادی خود مورد توجه بازرگانان و تجار کل جهان از جمله ایران قرار گرفته است .
ارسال بار از ایران به بلژیک مانند ارسال بار ازایران به سایر کشورهای اروپایی مستلزم دانستن برخی اطلاعات و شرایط خاص می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .
آیا میدانستید ؟ داشتن تمکن مالی و عدم سوء پیشینه امکان تحصیل و زندگی در این کشور را بیش از پیش مهیا ساخته بدین سبب بلژیک مقصد مهاجرتی و تحصیلی دانشجویان بسیاری نیز می باشد .

امکان ارسال بار از ایران به بلژیک و ارسال اثاثیه و لوازم منزل از ایران به بلژیک توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ترنگ دریا به بهترین نحو در دسترس می باشد .
ارتباط با ما : 42034000-021

ارسال بار هوایی از ایران به بلژیک
فریت بار هوایی به بلژیک

همواره تمامی مسافران، مهاجران و حتی تجار به دنبال راه و روشی بوده و هستند که بتوانند به دورازهرگونه محدودیت ایرلاین ها انواع بارهای مسافری و تجاری خود را به کشورهای اروپایی نظیر بلژیک ارسال نمایند . از میان تمامی روشهای های ارسال باراز ایران به کشور بلژیک، ارسال بار زمینی از ایران به بلژیک ، ارسال بار هوایی از ایران به بلژیک ، ارسال بار از ایران به بلژیک بصورت دریایی گرفته تا پست پیشتاز و ...، امن ترین، بی دردسر ترین، سریع ترین، راحت ترین و مقرون به صرفه ترین راه ارسال بار به این کشور، استفاده از هواپیما بوده است.
سرعت بالا ، امنیت بیشتر از امتیازات برجسته ارسال کالا از ایران به بلژیک بصورت هوایی و فریت بارهوایی به بلژیک می باشد.
و وجود محدودیت برخی ایرلاین ها در نوع کالای ارسالی و وزن مجاز جهت بارگیری برخی اقلام کالاها فارغ از زمان کوتاهتر از دغدغه ها و معایب ارسال بار از ایران به بلژیک بصورت هواییست.

 

ارسال بار زمینی از ایران به بلژیک

از آنجاییکه حمل و نقل زمینی یکی از کم هزینه ترین روشهای ارسال بار از ایران به بلژیک نسبت به روش های هوایی و دریاییست ، بسیاری از دانشجویان ، افراد عادی و یا تجار این روش حمل را به سایر روشها ی حمل ترجیح میدهند ، که بواسطه وجود مسیر زمینی و شبکه گسترده جاده ای بین آسیا و اروپا ارسال بار زمینی از ایران به بلژیک از محبوبترین روش های حمل کالا از ایران به بلژیک بشمار می آید .
در این روش بارها به‌وسیله کامیون‌ها ویا تریلی ها از ایران به بلژیک منتقل می‌شوند،مسیر زمینی حمل بار به این کشور از مجارستان به آلمان و در آخر بلژیک است
از نظر قیمتی انتخاب روش حمل زمینی برای انتقال بارها هزینه کمتری نسبت به روش‌های دیگر دارد که خود از مزیت های حمل زمینی است.
بااین‌حال، باید در نظر داشت که زمان طولانی تحویل بار و مواجه با شرایط جوی خارج از کنترل نظیر ترافیک ، بارندگی ، هموار نبودن مسیرهای جاده ای و... نیز از معایب حمل زمینی بار از ایران به بلژیک بشمار می آید، بنابراین برای ارسال باراز ایران به بلژیک بصورت زمینی باید عجله نداشته باشید.

 

 

ارسال دریایی بار از ایران به بنادر مهم بلژیک

صادرات دریایی به بلژیک

 در کنار سایر روشهای درج شده حمل دریایی از محبوب ترین و در عین حال پر تقاضا ترین روش حمل جهت ارسال بار از ایران به بنادربلژیک هم در خصوص بارهای تجاری و هم اثاثیه منزل و کالاهای شخصی بشمار می آید .صادرات دریایی کالا از ایران به بلژیک مانند صادرات دریایی بار از ایران به سایر کشورهای اروپایی از جمله تخصص شرکت کشتیرانی ترنگ دریا ست .
بلژیک؛ دارای چندین بندر دریایی و خشک است که در ادامه با بزرگترین بنادر آن آشنا خواهید شد:

 بروکسل/پایتخت زیبای بلژیک

ارسال بار از ایران به بروکسل
بروکسل دومین بندر بزرگ بلژیک با موقعیت استراتژِیکی بالایست که می تواند پذیرای کشتی هایی تا وزن 4500 تن باشد. پرجمعیت ترین و ثروتمندترین منطقه ی بلژیک است که در بخش مرکزی کشور واقع شده و بخشی از جامعه فرانسوی بلژیک و جامعه فلاندرز را شامل می شود،سالانه افراد زیادی جهت ادامه تحصیل و یا کار و زندگی قصد مهاجرت به این شهر را دارند.

بندر آنتورپ

صادرات کالا از ایران به آنتورپ
آنتورپ مقر اصلی فعالیتهای اقتصادی کشور بلژیک ، این بندر از بنادر بسیار بزرگ جهانی و همچنین دومین بندر شلوغ آلمان بعد از روتردام از نظر واردات و صادرات کالا می باشد که برحسب گزارشات ارائه شده ورود و خروج کالا به این بندر سالانه به 200تا 220 میلیون تن می رسد، این بندر که مورد توجه خاص صادرکنندگان محصولات پتروشیمی و پلیمری می باشد وبعنوان بزرگترین هاب محصولات صادراتی پتروشیمی در قاره اروپا معرفی میگردد، این بندردر قلب بلژیک واقع شده است که امروزه در رده بنادر مهم اروپا جایگاه ویژه ای در میان تجار جهان کسب کرده است لازم به ذکر است ارسال بار بصورت دریایی از ایران به آنتورپ از جمله سرویس های پر تقاضای صاحبین کالا و مشتریان شرکت کشتیرانی ترنگ دریا می باشد.

امکان حمل تخصصی بار از ایران به مقصد آنتورپ - صادرات دریایی از ایران به آنتورپ - حمل کالا از ایران به آنتورپ بصورت دریایی

Port of Ghent - بندرخنت

بندر خنت، واقع در خنت فلاندر شرقی در منطقه فلاندر، سومین بندر شلوغ بلژیک است. با ۱۷,۷ میلیون تن ظرفیت فله خشک، خنت فعال ترین بندر محدوده فلاندر در بلژیک است. در درجه اول سنگ آهن، زغال سنگ، غلات، مصالح ساختمانی و مواد معدنی خام از عمده ترین کالاهایی است که در این بندر تخلیه و بارگیری می شود و فعالیت این بندر تاثیر بالایی در تجارت این کالاها در منطقه دارد.
امکان استعلام نرخ صادرات دریایی از ایران به بندر خنت ، حمل کالا دریایی به خنت ، استعلام نرخ حمل بار فله از ایران به بندر خنت واقع در بلژیک توسط شرکت کشتیرانی ترنگ دریا موجود می باشد.
امکان ارسال بارزمینی از ایران به بلژیک ، ارسال بار هوایی از ایران به بلژیک و همچنین ارسال دریایی بار از ایران به بلژیک

 

کرایه حمل ( فریت بار) از ایران به بلژیک

هنگامی که قصد ارسال بار از ایران به بلژیک رادارید حتما باید یک استعلام هزینه انجام دهید تا شرایط اقتصادی موجود را بر اساس توانایی های مالی و اهداف خود بررسی نمایید که قطعا برای انجام این امر وجود یک شرکت معتبرو متخصص در کنار شما الزامیست تا بتوانید تخمین درستی از هزینه ها داشته باشید ، مسافت ، وزن بار ، ماهیت بار ، ارزش بار و سایر خدمات اضافی در خواستی شما و قطعا در کنار همه اینها نوسانات ارزی همگی عوامل تاثیر گذار بر هزینه ها و کرایه حمل های موجود در این مسیر خواهد بود ازین رو کارشناسان حرفه ای ما در شرکت کشتیرانی ترنگ دریا با استفاده از تجارب کاری و شبکه گسترده ارتباطات خود مسیر هموارتر همراه با هزینه های کمتر و مقرون به صرفه تری برای شما عزیزان خواهند داشت کیفیت بالای سرویس قابل ارائه در کنار هزینه ها و کرایه حمل ازامتیازات همکاری با شرکت حمل و نقل بین المللی ترنگ دریاست
  چنانچه قصد عزیمت به بلژیک برای زندگی ، مسافرت ویا تحصیل و تجارت دارید می توانید برای مشاوره رایگان و اطلاع یافتن از بهترین و مقرون به صرفه ترین شیوه حمل و کاهش هزینه های خود با ما در تماس باشید

021-42034000 مشاوره رایگان

عمده کالا های صادراتی از ایران به بلژیک

شاید برای شما هم سوال باشد چه کالاهایی امکان و تقاضای ارسال از ایران به بلژیک را دارند ؟
ما در اینجا با عمده ترین آنها شما را آشنا میکنیم :

 

 

 • زعفران
 • میوه ها
 • خشکبار و آجیل
 • محصولات غذایی
 • لاستیک
 • شیرین کننده ها
 • محصولات پلاستیکی
 • محصولات پلیمری و پتروشیمی
 • الماس خام
 • پوشاک
 •  

 

 

 

- زعفران ( این گرانترین و دلپذیرترین ادویه جهانی به دلیل صنعت قوی بسته بندی در بلژیک بازار داغی برای صادرات دارد )
-میوه
-خشکبار و آجیل
-تولیدات غذایی
-لاستیک
- محصولات پلاستیکی
-سوخت، قیر، روغن و مواد معدنی نفت خام و تولیدات نفتی، مواد شیمیایی – محصولات پلیمری و پتروشیمی
-آهن و فولاد
- اتوومبیل ، ماشین آلات، وسایل مکانیک
-الماس خام،
- لباس و لوازم و بافتنی‌ها