اصطلاح  NVOCC از واژه NON VESSEL OPERATING COMMON CARRIER  بر گرفته شده است .

در این سالها  با اعمال  تحریم های تحمیل شده بر صنعت کشتیرانی ،محدودیتهای بسیار زیادی در زمینه صادرات و وارات در کشور پدید آمده است و همچنین محدودیتهای شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سرویس دهی به بسیاری از کشورها و بنادر اصلی  دنیا، باعث گسترش فعالیت شرکتهای  کشتیرانی با نام NVOCC شده ، شده است . شرکتهای NVOCC  معمولا مالک کشتی نمی باشند و حمل کالا را از طریق استفاده از کانتینرهای تحت مالکیت خود و با اجاره بخشی از فضای کشتیهای خطوط بزرگ کشتیرانی  انجام می دهند .

 

   مزیت استفاده از شرکتهای NVOCC

 

مزیت استفاده از شرکتهای NVOCC چیست؟

 

از مزایای این سرویس  عدم نیاز  به تخلیه و بارگیری مجدد کالا در بنادر ترانشیپی (موندرا جبل علی، و…) می باشد  و محموله بارگیری شده در مبدا با همان کانتینر اولیه  پلمپ شده در به مقصد نهایی خواهد رسید که موجب حفظ  امنیت و سلامت بار می گردد .

همچنین استفاده از سرویس NVOCC شرکت ترنگ دریا به دلیل در دسترس بود تعداد قابل توجهی از کانتینرها در بسیاری از بنادر هند،چین،اروپاو... باعث صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز .می باشد 

 

کشتیرانی ترنگ دریا  به عنوان یک شرکت NVOCC با در اختیار داشتن 7000TEU ناوگان مستقل کانتینری تحت مالکیت خود قادر به ارایه سرویسهای حمل دریایی منحصر بفرد و بدون واسطه در قاره اسیا و اروپا  ، کانادا و...میباشد .لذا بهترین نرخ کرایه حمل را از ما بخواهید .

 سرویس حمل ترانشیپ

ترانشیپ یکی از روش های ارسال محمولات به کشورهای مقاصد مختلف جهان  است که در آن بار پیش از رسیدن به مقصد نهایی، ابتدا به یک مقصد میانی یا بندر ترانشیپی منتقل می شود.

شرکت کشتیرانی ترنگ دریا به دلیل دارا بودن کانتینرهای ملکی این امکان را دارد که کانتیرها بدون تخلیه شدن در بندر واسط با انجام عملیات ترانشیب به مقصد نهایی ارسال نمایید.

   nvocc کشتیرانی ترنگ

ترنگ دریا فراتر از NVOCC 

شرکت کشتیرانی ترنگ دریا از پیشگامان در حوزه حمل دریایی می باشد . این شرکت با  مالکیت 2 فروند کشتی به ظرفیت های3500 و5000تن امکان حمل کانتینرهای تحت مالکیت خود را بر روی این  فیدر در اسرع وقت و بدون نیاز به ماندن در نوبت را دارا می باشد. از این رو استعلام کرایه حمل دریایی در سریعترین حالت ممکن از شرکت کشتیرانی ترنگ دریا  میسر می باشد .

حمل بار به اقصی نقاط جهان از طریق سرویس کانتینری

شرکت کشتیرانی ترنگ دریا مفتخر است در زمینه حمل به قطر،حمل به کویت ،حمل به جبل علی ،حمل به عراق،حمل به چین حمل به آلمان حمل به ایتالیا به صورت فوب و اکس ورک جز بهترین سرویسهای حمل کانتینری و از پیشگامان در این حوزه بوده و هست .ضمنا حمل کانتینر یخچالی از بنادر ایران به بنادر هند و بندر جبل علی و بالعکس از طریق سرویس nvocc صورت می گیرد .