حمل بار از استرالیا به ایران

حمل بار از ایران به استرالیا 

استرالیا یکی از مقاصد مهم از منظر تجار بازرگانان و اشخاص حقیقی برای ارسال بار از ایران به استرالیا و ارسال با از استرالیا به ایران بوده و هست . اگر قصد حمل بار دریایی به استرالیا را و یا می خواهید بدانید هزینه حمل بار از  استرالیا به ایران  چگونه محاسبه می شود با شرکت کشتیرانی ترنگ دریا همراه باشید :

 

از آنجایی که برای  حمل بار دریایی به استرالیا جهت ارسال اثاثیه منزل و یا واردات از استرالیا لازم است با بسیاری از قوانین و مقررات حاکم بر بنادر کشور استرالیا آگاه باشیم شرکت کشتیرانی ترنگ دریا گام به گام جهت حمل بار از سیدنی به ایران ،حمل بار از ایران به سیدنی و سایر بنادر استرالیا با شما همراه است .

 

 

اهمیت حمل بار  از ایران  به استرالیا

اهمیت حمل بار دریایی از استرالیا به ایران 

برای حمل بار از سیدنی به ایران ویا از بریزبن به ایران به دلیل مسافت طولانی و احتمال بروز خطرات حمل دریایی از استرالیا به ایران یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود زیرا علاوه بر اینکه می توان مقدار زیادی از بار را به وسیله کانتینر حمل نمود با چیدمان مناسب نیز می توان امنیت رسیدن بار را تا حد زیادی تامین نمود.

به دلیل دسترسی استرالیا به آبهای آزاد امکان پهلودهی کشتیهای بزگ و حمل بار دریایی از ایران  به  استرالیا باعث کاهش هزینه  حمل دریایی به استرالیا نسبت سایر شوه های حمل نظیر حمل بار هوایی گشته است . 

به دلیل هزینه مناسب و امکان حمل در ابعاد زیاد ،حمل اثاثیه منزل از ایران به سیدنی و حمل اثاث منزل از سیدنی به بریزن یا هرکدام از بنادر استرالیا بسیار منطقی و مقرون به صرفه است همچنین با این  حمل مواد غذایی و سوپر مارکتی به سیدنی و بریزبین و یا حمل دستگاه به سیدنی و بریزبین به سهولت انجام می شود .

انواع حمل دریایی از ایران به استرالیا

حمل کانتینربیست فوت و چهل فوت از ایران به استرالیا 

شما در این روش می تواند یک فول کانتینر را جهت حما اثاث منزل به استرالیا یا حمل دستگاه به استرالیا یا حمل موادغذایی به استرالیا اجاره نموده و به صورت دریایی بار را حمل نمایید.

حمل بار هوایی به استرالیا 

حمل بار هوایی از استرالیا 

از آنجایی که حمل بار دریایی به استرالیا ممکن است کمی زمان بر باشد بنابراین بسیاری از صاحبان کالا ترجیح می دهند برای حمل  بارهایی خاصی که زمان رسیدن برای حمل آنهای نقش به سزایی دارند از شوه حمل هوایی از استرالیها و یا حمل هوایی به استرالیا استفاده نمایند و در سریعترین زمان بار را حمل نمایند  .

 

ارسال بار دریایی فله به استرالیا

برای حمل دسته ای کالاها یی که امکان بسته بندی یا گنجاندن آنها در کانتینر ممکن نیست و یا دارای ابعاد خارج از ظرفیت کانتینر هستند بهترین روش ارسال بار فله می باشد بنابراین برای حمل دستگاه پخت نان به استرالیا  یا حمل ماسه  به استرالیا استفاده از کشتی فله بر روش مناسبی است .

چگونگی ارسال بار دریایی به استرالیا 

برای انجام هماهنگی جهت حمل بار دریایی به سیدنی ،حمل دریایی به ملبورن ،حمل دریایی به بریزبین و سایر بنادر استرالیا لازم است که هماهنگیهایی انجا گیرند .شما به راحتی می توانید از طریق انجام مراحل ذیل بار دریایی خورد رااز ایران  به استرالیا ارسال و یا باعکس از ارسترالیا به ایران حمل نمایید :

ارسال استعلام حمل به شرکت ترنگ دریا 

دریافت نرخ حمل از کارشناسان 

تایید نرخ حمل بار دریایی از ایران به مقصد استرالیا یا مبدا استرالیا به مقصد ایران 

بسته بندی بندی ثو انجام کارهای مقدماتی جهت ارسال بار به اروپا 

ارسال بار به بندر مربوطه 

ارسال  بار به بندر مقصد

دریافت اسناد در مقصد 

ترخیص بار در مقصد 

 

قیمت حمل بار به استرالیا و  قیمت حمل بار از استرالیا 

در تعیین نرخ حمل بسیاری از عوامل تاثیرگذارند از جمله نوع کانتینر بیست فوت یا چهل فوت به استرالیا .حجم باری که به استرالیا حمل می شود و تعیین نوع حمل به استرالیا از جمله حمل فل کانتینر به سیدنی حمل فول کانتینر به ملبورن و یا حمل خرده بار به استرالیا همچنین هزینه های گمرکی برای ارسال بار به استرالیا و هزینه های بسته بند ی نیز در تعیین نرخ حمل بار به استرالیا موثر است 

.

بنادر اصلی استرالیا برای ارسال بار به استرالیا

بندر سیدنی: این بندر و بزرگترین بندر استرالیا است. این بندر به عنوان یکی از پرترددترین بنادر جهان شناخته می‌شود و تعداد زیادی  کشتی دریایی در هفته به این ساحل استرالیا وارد می‌شوند

بندر ملبورن: این بندر دومین بندربزرگ استرالیا است. این بندر به عنوان یکی از پرطرفدارترین ترین بنادر جهان شناخته می‌شود .

 بندر بریزبین: این بندر سومین بندر  بزرگ استرالیا است که  بصورت هفتگی   1000کشتی دریایی به سواحل استرالیا وارد می‌شوند.

بندر آدلاید: این بندر جنوبی استرالیا نیز از منادر پر تردد جهت حمل بار دریایی محسوب می شود و از مقصد حمل لوازم منزل به استرالیا محسو می شود .