حمل دریایی بار از ایران به کانادا   

 حمل دریایی بار از کانادا به ایران

 

بنادر اصلی کانادا از شاه راه های سیستم حمل دریایی کانادا می‌باشند. ارسال بار دریایی به بنادر مونترال، تورنتو، هالیفکس و ونکوور یکی از راههای ورود به بازار کانادا می باشد .امروزه با بالا رفتن مهاجرت به کانادا ارسال بار صادراتی از ایران به بنادر کانادا بسیار گسترش یافته از جمله ارسال وسایل منزل به کانادا ،ارسال مواد غذایی به کانادا و.. .

 

برای استعلام قیمت حمل اثاثیه منزل از ایران به تورنتو و حمل اثاثیه منزل از ایران به ونکوور همچنین حمل اثاثیه منزل به مونترال  یا مشاوره با تیم ترنگ دریا در تماس باشید.

 

 

 

برای ارسال بار به کانادا ، می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1- ارسال بار هوایی از ایران به کانادا(فریت بار به کانادا)

این روش  به دلیل سریع بودن امکان اراِئه بهترین سرویس حمل هوایی از کانادا به ایران و از ایران به کانادا  و دریافت  بهترین نرخ فریت بار به تورنتو ،فریت بار به ونکور و فریت بار به مونترال کانادا توسط شرکت کشتیرانی ترنگ دریا فراهم نموده است .

برای ارسال بار هوایی مدارک ذیل ضروری می باشند :

 

   •  تصویر صفحه اول پاسپورت فرستنده کالا
   •  تصویر کارت ملی فرستنده
   •  آدرس و تلفن تماس فرستنده بار
   •  اطلاعات کامل از بار ارسالی
   •  تصویر  پاسپورت گیرنده
   •  تصویر پاسپورت فرستنده
   •  آدرس کامل گیرنده به همراه اطلاعات تماس

 

 

حمل اثاثیه منزل به کانادا

 

 حمل اثاثیه منزل به کانادا

2- ارسال بار از طریق حمل دریایی کانتینر بوسیله کشتی از ایران  به کانادا 

در  این روش ارسال بار به کانادا از طریق دریا انجام میشود همچنین امکان ارسال بار از کانادا به صورتی صادراتی از طریق شرکت کشتیرانی ترنگ دریا فراهم است . .در این روش ارزانترین نرخ کرایه حمل دریایی  به کانادا و بهترین سرویس حمل کانتینری  از کانادا از جمله حمل دریایی به مونترال، تورنتو، هالیفکس و ونکوور با کمترین هزینه و بهترین سرویس حمل دریایی  انجام می شود  .  

 

 

 

   

حمل کالا از ایران به کانادا 

 واردات از بنادر کانادا به ایران شامل واردات حبوباب به خصوص عدس  و صادرات به بنادر کانادا ازجمله حمل کالا به ونکور ،حمل کالا به تورنتو و حمل کالا به مونترال  به صورت تخصصی از مهمترین سرویسهای شرکت کشتیرانی ترنگ دریا محسوب می گردد این سرویس الزاما برای تجار . بازرگانان نمی باشد بلکه ارسال بار دریایی به کانادا امروزه مورد توجه بسیاری از مهاجرین و دانشجویان قرار گرفته است :

 

حمل اثاثیه منزل به کانادا 

جهت حمل اثاثیه منزل به کانادا  تیم بسته بندی وآماده سازی شرکت کشتیرانی ترنگ دریا همراه با  تمام تجهیزات و لوازم بسته بندی به محل بار یا درب منزل اعزام می شوند .  و با برخورداری از مهارت لازم و کافی برای انجام دقیق و اصولی و صدور  پکینگ جهت حمل کانتینری کالا به کانادا و یا حمل هوایی بار به کانادا  به همراه  تمامی لوازم با کیفیت بسته بندی تمام لوازم را بسته بندی نموده و  تمام کارتن ها بر روی پالت پلاستیکی قرار داده می شود . بعد از اتمام کار بسته بندی محمولات به فرودگاه یا بندر مورد نظر ارسال می شود .بسیاری از افراد  برای  ارسال مبلمان و اثاث منزل از ایران به تورنتو ،ارسال مبلمان و اثاث منزل از ایران به ونکوور و ارسال اثاث منزل و مبلمان از ایران به مونترال نیازمند تیم تخصصی هستند تا ضمن ارسال بار به مقصد امنیت و صحت دریافت بار در مبدا نیز تضمین گردد از این رو تیم عملیاتی ترنگ دریا با انجام کامل پرسه ارسال کالا به کانادا بهترین خدمات را جهت ارسال امن و مطمئن کالا به کانادا را فراهم می آورد . 

برای استعلام قیمت حمل اثاثیه منزل از ایران به تورنتو وحمل اثاثیه منزل از ایران به ونکوور همچنین حمل اثاثیه منزل به مونترال  یا مشاوره با تیم ترنگ دریا در تماس باشید .

 

حمل دستگهای صنعتی از ایران به کانادا

حمل دستگاههای پخت نان به کانادا ، حمل دستگاههای شیرینی پزی به کانادا و حمل دستگاههای مربوط به مواد غذایی به کانادا  از جمله محصولات صادراتی از ایران به کانادا هستند .

به طور عمده حمل کالا از ایران به تورنتو ،حمل کالا از ایران به ونکوور و حمل کالا از ایران به مونترال و یا حمل کالا از ایران به کلگری به طور عمده از طریق تراشیپ از بندر جبل علی و ارسال بار به کانادا یا انجام کراس استاف و تخلیه بارگیری مجدد و سپس ارسال با ر به کانادا انجام می پذیرد 

 

 

 

 

 

ارسال مواد غذایی و سوپر مارکتی از ایران به کانادا

با توجه به افزایش نرخ مهاجرت و نیاز حمل بسیاری از مواد غذایی ایرانی به کانادا، تیم ترنگ دریا آماده ارسال دریایی وسایل سوپر مارکتی و انواع مواد غذایی از جمله ارسال کنسرو، میوه خشک، خرما، برنج، مربا، رب، عرقیات، آجیل و خشکبار (پسته-بادام-کشمش)، ماکارونی به ونکوور ،نوا اسکوشیا (Nova Scotia),مونترال و تورنتو به صورت حمل دریایی و حمل هوایی به کانادا هستند.

با  ترنگ دریا در تماس باشد .