حمل بار دریایی در حوزه خلیج فارس 

حمل و نقل دریایی در حوزه خلیج فارس همواره مورد توجه کشورهای این منطقه بوده و هست .کشورهای ایران ،امارات،بحرین ،قطر کویت،عراق و عربستان کشورهایی هستند که بیشترین مبادلات دریایی در این حوزه را دارا می باشند

 

 حمل بار از امارات به ایران حمل بار از ایران به امارات

 حمل بار از امارات به ایران 

حمل بار از ایران به امارات 

امارات متحده عربی دارای بنادر بسیار مهمی از جمله به بنادر جبل علی و شارجه می باشد  این بنادر از نظر حمل کانتینری و دریایی بسیار حائز اهمیت  هستند. لازم به ذکر است حمل بار به بندر جبل علی ، حمل بار به بندر شارجه ،حمل بار به بندر جبل علی ، حمل کانتینر یخچالی از بندر عباس به جبل علی و حمل کانتیر یخچالی از جبل علی به بندر عباس و حمل خرده بار از ایران به دبی همچنین حمل خرده بار از دبی به ایران،حمل کارگو از دبی به ایران و حمل کارگو از ایران به دبی و حمل بار از افغانستان به دبی  , حمل بار از دبی به ازبکستان ،حمل بار از دبی به آذربایجان  از تخصصی ترین فعالیتهای این شرکت محسوب می شود. لذا برای استعلام نرخ کرایه حمل با شرکت ترنگ دریا در تماس باشید.

کالاهای ذیل جز عمده ترین محصولات صا دراتی و وارداتی به امارات توسط شرکت کشتیرانی ترنگ دریا هستند .

 • حمل سیمان از ایران به دبی 
 • حمل بار لنجی از دبی به ایران 
 • حمل پیاز از دبی به ایران 
 • حمل خشکبار از ایران به دبی 
 • حمل زعفران از ایران به دبی
 • حمل پسته از ایران به دبی 
 • حمل گوشت از دبی به ایران 

 

 حمل بار از قطر به ایران حمل بار از ایران به قطر

 حمل بار از قطر به ایران

حمل بار از ایران به قطر 

 در قطر بندر کانتینری حمد از مهمترین بنادر جهت  حمل و نقل و تجاری در این کشور محسوب می شود این بندر به عنوان نقطه ورود و خروج کالاها  و  معاملات با کشورهای همسایه و سراسر جهان استفاده می‌شوند .حمل دریایی بار به قطر و حمل دریایی بار از قطر حمل بار از عمده فعالیتهای صادراتی و وارداتی  هستند که به آسانی در شرکت ترنگ دریا صورت می پذیرد.

برای استعلام نرخ حمل های کالاهای ذیل  به قطر و بالعکس  با شرکت ترنگ دریا در تماس باشید:

 • حمل هندوانه از ایران به قطر 
 • حمل سیمان از ایران به قطر 
 • همچنین حمل انواع کانتینر بیست فوت ،چهل فوت و کانتینر یخچالی به قطر 

 

  حمل بار از ایران به کویت حمل بار از کویت به ایران

 حمل بار از ایران به کویت 

حمل بار از کویت به ایران

بندر شویخ در کویت برای حمل و نقل کانتینری بین المللی بسیار مناسب است. و به دلیل وجود تجهیزات بندری پیشرفته یکی از بهترین گزینه ها جهت حمل دریایی می باشد.  برای حمل دریایی به کویت  و حمل دریایی از کویت و استعلام هزینه حمل بار با کشتی به  کویت به در سریعترین زمان ممکن می توانید با کارشناسان ما در شرکت کشتیرانی ترنگ دریا تماس باشید.

حمل سیمان از بندر عباس به کویت و حمل خشکبار به کویت همچنین حمل موادغذایی به همچنین حمل انواع کانتینر بیست فوت ،چهل فوت و کانتینر یخچالی به کویت  کویت از عمده فعالیتهای صادراتی شرکت ترنگ دریا می باشد .

 

 حمل بار از ایران به عمان  حمل بار از عمان به ایران

 حمل بار از ایران به عمان 

 حمل بار از عمان به ایران

 کشور عمان دارای بنادر  صحار و صلاله که  به عنوان دو بندر مهم برای حمل و نقل کانتینری می باشد . از نظر تجاری و حمل ونقل در این منطقه بسیار مورد توجه هستند . برای حمل دریایی به عمان و حمل دریایی ازعمان و یا  هزینه حمل بار با کشتی به عمان فاکتورهای متفاوتی دخیل هستند و همچنین کالاهای متفاوتی از جمله حمل سیمان به عمان و حمل خشکبار به حمل عمان نیازمند حمل تخصصی می باشد که شرکت ترنگ دریا در این زمینه به عنوان مدعی درجه اول در این صنعت به حساب می آید .

 برای استعلام نرخ حمل به عمان با شرکت ترنگ دریا در تماس باشید.

      

حمل بار از بحرین به ایران حمل باراز ایران به بحرین

حمل بار از بحرین به ایران

حمل باراز ایران  به بحرین 

بحرین در قلب منطقه خلیج فارس و یکی از مهترین کشورها جهت حمل دریایی و حمل کانتینری محسوب می شود حمل دریایی از طریق بندر منامه در این کشور انجام می گیرد.برای استعلام نرخ حمل به بحرین با شرکت ترنگ دریا در تماس باشید.

  

حمل بار از عراق به ایران حمل باراز ایران به عراق

حمل بار از عراق به ایران

حمل باراز ایران  به عراق 

 بندر ام القصر به عنوان یک بندر دارای امکانات لازم برای پذیرش و تخلیه کانتینرها، از طریق راه‌های حمل و نقل داخلی به دیگر شهرها و مناطق در عراق متصل است. برای استعلام نرخ حمل از بندر عباس  به بحرین با شرکت ترنگ دریا در تماس باشید.

 

حمل بار از عربستان حمل بار به عربستان

حمل بار از عربستان 

حمل بار به عربستان 

بنادر کشور عربستان سعودی  عبارتند از بندر دمام و بندر جده که این بنادر با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسبترین انتخاب برای حمل و نقل بین المللی دریایی در این کشور محسوب می‌شوند. برای استعلام نرخ حمل از بندرعباس  به عربستان و بالعکس با شرکت ترنگ دریا در تماس باشید.

 

کشتیرانی ترنگ دریا به عنوان اولین شرکت nvocc  ایران در حال حاضر سرویسهای حمل صادراتی و وارداتی خود را در  کلیه بنادر مهم و اصلی حوزه خلیج فارس ارائه میدهد  :

حمل کانتینر بیست فوت از بنادر  حوزه خلیج فارس حمل کانتینر چهل فوت از بنادر حوزه خلیج فارس 

حمل کانتینر بیست فوت به بنادر  حوزه خلیج فارس حمل کانتینر چهل فوت از بنادر حوزه خلیج فارس 

حمل کانتینر یخچالی از بندر عباس به جبل علی و حمل کنتیر یخچالی از جبل علی به بندر عباس 

حمل بار فله از بندرعباس به جبل علی و حمل بار فله به بنادر حوزه خلیج فارس

امکان استعلام کرایه حمل یخچالی از بندر عباس به جبل علی و کرایه حمل از یخچالی از جبل علی به بندر عباس موجود است 

امکان استعلام کرایه حمل کانتینر اپن تاپ و فلترک از بندر عباس به جبل علی و کرایه حمل کانتینر اپن تاپ و فلترک از جبل علی به بندر عباس موجود است.