واردات از بنادر کانادا به ایران به طور عمده شامل واردات حبوباب به خصوص عدس می باشد . و از آنجایی یه کانادا یکی از مهمترین کشورها در زمینه مبادلات بازرگانی محسوب می شود به اختصار به تعدای از این ایالات که در زمینه واردات از کانادا مورد توجه هستند اشاره می کنیم :

تورنتو:یکی از مهمترین مقاصد کانادا توررنتو است که نقش بسیار زیادی در اقتصاد و واردات کالا از به کانادا دارد .کالاهایی که به بنادر کانادا وارد شده سپس به صورت ریلی یا جاده ای به نقاط داخلی کانادا از جمله تورنتو حمل میشوند که در واقع در این شیوه حمل و نقل ترکیبی در کانادا انجام می گیرد .


ونکوور:بندری بسیار حیاتی در کانادا است زیرا یه عنوان یکی از شاهراههای ارتباطی و صادراتی از کانادا به حساب می آید و از این بندر صادرات به سایر کشورهای اروپایی آسیایی صورت می گیرد .

مونترآل: به عنوان دومین شهر مهم و پر تردد کانادا است که در استان کبک واقع شده است این شهر نیز از مراکز مهم تجاری در کانادا و آمریکای شمالی محسوب می گردد و از شیوه حمل و نقل ترکیبی به صورت ریلی یا جاده ای برای مبادله تجاری با این شهر استفاده می شود.
کالگری :کلگری بزرگترین ایالت آلبرتا در کانادا است. این شهر دارای منابع و پتانسیلهای بسیار در زمینه اقتصادی می باشد و مبادلات زدی درزمینه واردات تز کانادا از طریق این شهر است .
ادمونتون: ادمونتون ادمونتون مرکز اصلی اقتصادی شمال و مرکز آلبرتا و مرکز اصلی صنعت نفت و گاز است. تا سال 2014، ارزش تخمینی پروژه های بزرگ در منطقه متروپولیتن ادمونتون 57.8 میلیارد دلار بود که 34.4 میلیارد دلار آن در بخش نفت و گاز، ماسه های نفتی و خطوط لوله است.و این مورد زمینه صادرات و واردات از کانادا را فراهم نموده است .

اوتاوا: اتاوا مرکز سیاسی کانادا و مقر دولت فدرال است. این شهر دارای سفارتخانه های خارجی، ساختمان های کلیدی، سازمان ها و مؤسسات دولت کانادا است.

شرکت کشتیرانی ترنگ در یا با انجام فعالیت گسترده در زمینه حمل انواع کالا از کانادا به ایران و حمل کانتینر بیست فوتی و چهل فوتی از بنادر مونتریال/تورنتو/ونکوور به امارات (دبی)- بندر جبلعلی و ترانزیت به سایر نقاط جهان از طریق ایران و یا کشورهای دیگر آماده اراِئه بهترین سرویس های حمل دریایی و هوایی از کانادا می باشد.

 

حمل انواع کالا از کانادا به ایران


شرکت کشتیرانی ترنگ دریا مفتخر به حمل انواع لوازم و اثاثیه منزل، حمل مواد پتروشیمی، حمل مواد معدنی، مواد غذایی، حمل مصالح ساختمانی، کالای خطرناک، خرده بار، فرش، و کلیه محمولات به صورت دریایی و هوایی جهت ارسال بار از کانادا – حمل بار از کانادا – باربری دریایی از کانادا می باشد .